سومین ورکشاپ بین المللی معماری و سینما زمان22 خردادماه 1397

سومین ورکشاپ بین المللی معماری و سینما

با استناد به تفاهم نامه مشترک بین موسسه اموزش عالی اقبال لاهوری مشهد و اکول لاویلته معماری پاریس فرانسه در سال ۱۳۹۳، سومین ورکشاپ بین المللی معماری و سینما، با هدف شناخت و بررسی معماری و شهرسازی از نگاه دانشجویان معماری ایرانی و فرانسوی از منظر ارتباط مردم و محیط در بافت روستایی برگزار شد. در این ورکشاپ دانشجویان در ابتدا با حرکت در بافت تاریخی این روستا به شناخت معماری و ویژگی های محیطی پرداخته و در ادامه زیرنظر اساتید متخصص در حوزه معماری-عکاسی و فیلم برداری و روانشناسی ایده های خود را در قالب عکس و فیلم شکل داده و به تهیه آن پرداختند که در نهایت تمامی فیلم ها در پژوهشکده خاک اصفهک ارائه شده و مورد نقد و بررسی قرارگرفت.

دومین ورکشاپ بین المللی معماری و سینما زمان22 خردادماه 1397

دومین ورکشاپ بین المللی معماری و سینما
دومین ورکشاپ بین المللی معماری و سینما بین ایران و فرانسه در اردیبهشت ۹۶ در روستای تاریخی اصفهک با هدف شناخت معماری بومی، شهرسازی و روند سفر از نگاه دوربین برگزار گردید. گروه های محقق شامل دانشجویان ایرانی و فرانسوی تشکیل شده که نتیجه آن در قالب فیلم های کوتاه در روزهای پایانی ارائه شد. دانشجویان در ابتدا با حرکت در بافت تاریخی این روستا به شناخت معماری و ویژگی های محیطی پرداخته و در ادامه زیرنظر اساتید متخصص در حوزه معماری-عکاسی و فیلم برداری و روانشناسی ایده های خود را در قالب عکس و فیلم شکل داده و به تهیه آن پرداختند که در نهایت تمامی فیلم ها در دانشگاه اقبال لاهوری مشهد ارائه شده و مورد نقد و بررسی قرارگرفت.
گالری عکس دومین ورکشاب بین المللی معماری و سینما (ایران - فرانسه)
 

بارش شهاب زمان29 آذر

بارش شهاب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه